آلبوم یا کارت عروسی

       ۵۲۵ هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

مناسب تمامی زوج های خوش ذوق که بخواهند خاطرات خوش با هم بودن را در قالب سایت به یادگار بگذارند

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب زوج های جوانی میباشد که بخواهند آلبومی زیبا در فضای مجازی به عنوان کارت عروسی و یا فضای برای ثبت خاطرات داشته باشند و ثانیه های با هم بودنشان را ثبت کنند. این آلبوم هوشمند و مجازی میتواند هدیه ای زیبا برای سالگرد ازدواجتان باشد.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید در منو بالا موارد زیر را مشاهده خواهی نمود:

  • Home (خانه) بخش نخست شماست که اسلایدری زیبا از عکس های دونفره شماست. نام شما و همسرتان روی عکس ها خودنمایی میکند. در زیر اسلایدر میتوانید خاطره ی آشنایی تان و یا متن کارت عروسی خود را نوشته و تاریخ ازدواجتان را نمایش دهید. و زیبا تر آنکه روز شمار ازدواج  در این بخش از لحظه پیوندتان تا به الآن را با دقیقه و ثانیه نمایش میدهد.

  • our story بخشی است که داستان زندگی تان و ماجرای عاشق شدنتان را از زبان هر یک از شما نقل میکند.

  • who are we  بخش معرفی هر یک از شماست به همراه عکس شما و آلبومی از عکس های دوستان و یا خانواده ی شما.

  • wedding  مربوط به روز عروسی شماست، تالار شما و شام شب عروسی، لباس عروستان و یا دست گل عروس و هر چیزی که مربوط به این روز خاص باشد با تصویر و متن یاد خواهد شد.

  • accommodation  محل اقامت شماست که میتوانید تصاویر محل زندگی خود را قرار دهید. البته در این بخش میتوان تصاویر خوش سفر ماه عسل و هتل هایی که رفته اید بگذارید.

  • gift registry  بخش ثبت هدیه است به طوری که اگر مهمان های عروسی بخواهند هدیه ی ازدواج شما را به صورت آنلاین بدهند از این بخش به سایت های فروشگاهی و یا درگاه های پرداخت متصل میشوند تا هرگونه هدیه ای از جمله پول، جواهرات و یا ساعت و لباس و…را برای شما ارسال کنند. وجه نقد به حساب شما ریخته میشود و کالاهای حقیقی با پست به در منزل شما ارسال میگردد.

  • RSVP  آخرین بخش سایت شماست که کاربران سایت امکان ارسال پیام از طریق ایمیل به شما خواهند داشت. از این طریق پیغام تبریک هر کس با مشخصات او برای شما ارسال میگردد.

۳–    در نوار بالا سمت چپ میتوان به جای لوگو نام شما و معشوقتان  را جایگذاری نمود

۴–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۶–    به تعداد دلخواه شما به تعداد بخش های سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۷–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.