تجاری استارت آپ

       ۹۰۰ هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

انواع شرکت ها استارت آپ و دانش بنیان، موسسات، مدارس و مهدکودک ها، آموزشگاه ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب سایتی شرکتی و یا شخصی میباشد که در آن خدمات و اطلاعات شما نمایش داده میشود.قابلیت های این سایت به شما صرفا امکان معرفی کار خود را میدهد و شما امکان فروش انلاین و دریافت وجه از مشتری را نخواهید داشت.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید در منو بالا موارد زیر را مشاهده خواهی نمود:

  • Home (خانه) صفحه ی نخست شماست که بیانگر اطلاعات اجمالی از شما و مطالب مورد نظرتان میباشد.

  • products(محصولات و تولیدات) شامل معرفی محصولاتی میشود که شما آنهارا تولید کرده اید. میتواند این معرفی به شکل متن، عکس و یا فیلم باشد.

  • pricing (قیمت گذاری) صفحه ای از عکس ها و اطلاعات محصولات شما و قیمت های آنها، شما در این صفحه برای محصولات خود با امکانات متفاوت قیمت های مختلفی پیشنهاد میدهید تا متقاضی بنا به نیاز خود یکی را انتخاب کرده و سفارش خود را به ثبت برساند. ( دقت فرمایید که کاربر تنها سفارش خود را به شما اعلام میکند تا با او تماس بگیرید ولی چیزی نمیخرد و مبلغی نیز از داخل سایت پرداخت نمیکند.)

  • our story همانطور که از نام این صفحه پیداست محتوی آن اطلاعات خود شما و یا شرکت شماست، به طور معمول در این صفحه رزومه شما و یا برند شما قرار داده میشود،  شما در این صفحه میتوانید عکس کارمندان شرکت به همراه تخصص آنها را قرار دهید و یا آلبومی از تصاویر بخش های مختلف محل کارتان را برای آگاهی بیشتر کاربران در این صفحه به نمایش بگدارید.

  •  News  مقالات، فیلم ها، صداهای ضبط شده، مطالب آموزشی و به طور کلی اخبار لحظه به لحظه ی کار شما در این صفحه قرار میگیرد.

  • Contact (تماس با ما) شامل آدرس محل کار شما، نمایش آدرس بر روی نقشه، اطلاعات تماس و ایمیل شما خواهد بود.

۳–    در نوار بالا سمت چپ میتوان لوگوی برند شما را جایگذاری نمود و در نوار پایین تمام صفحات خلاصه ای از اطلاعات شما، شماره تماس و آدرس به همراه لیست شعب یا فهرستی از مطالب سایت گذاشته میشود.

۴–    در ابتدای هر صفحه میتوانید ناحیه ای رنگی مشاهده کنید که عکس مناسب با آن صفحه به انتخاب شما جایگزین میگردد.

۵–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۶–    به تعداد دلخواه شما به تعداد صفحات سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۷–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.