مشاوره

       ۳۰۰ هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

انواع شرکت ها و موسسات، مراکز مشاوره و برنامه ریزی، روانشناس ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب سایت شرکتی و یا شخصی میباشد که در آن خدمات و اطلاعات شما نمایش داده میشود.قابلیت های این سایت به شما امکان معرفی خودتان را میدهد به گونه ای که اگر شما مشاور تحصیلی و یا یک روانشناس باشید متقاضی میتواند از طریق اینترنت شما را یافته و مشخصات و آدرس دفتر کار شما را بیابد. همینطور ممکن است شما شرکت مشاور کسب و کار باشید که حتما نیاز به یک سایت برای معرفی خود و سوابق خود خواهید داشت.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید در منو سمت چپ موارد زیر را مشاهده خواهی نمود:

  • welcome  بخش نخست سایت شماست که بیانگر نام و تخصص شما و البته اطلاعات اجمالی از کار شماست.

  • Service (خدمات) شامل خدماتی میشود که شما میخواهید آنهارا معرفی و ارائه دهید. مثلا توضیح میدهید که با مشاوره میتوانید چه تغییراتی در سطح نمرات دانش آموز و یا کسب کار یک مدیر شرکت ایجاد نمایید.

  • About (درباره ما) همانطور که از نام این بخش پیداست محتوی آن اطلاعات خود شما و یا شرکت شماست، به طور معمول در این بخش رزومه شما و یا برند شما قرار داده میشود. شما میتوانید شرکت های موفقی که تا به حال با شما قرارداد داشتند نیز در این بخش معرفی کنید.

  • Contact (تماس با ما) شامل آدرس محل کار شما، نمایش آدرس بر روی نقشه، اطلاعات تماس و ایمیل شما خواهد بود. که البته فرم تماس نیز در این بخش قرار میگیرد که کاربران میتوانند آن را پر کرده و ارسال کنند، فرم پر شده به شما ایمیل خواهد شد.

۳–    در بالای نوار سمت چپ  میتوان لوگوی برند شما را جایگذاری نمود و در نوار پایین صفحه خلاصه ای از اطلاعات شما، شماره تماس و آدرس به همراه لیست شعب یا فهرستی از مطالب سایت گذاشته میشود.

۴–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۵–    به تعداد دلخواه شما به تعداد بخش های سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۶–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.