سالن زیبایی و ماساژ

       ۱,۳۰۰,۰۰۰ هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

انواع سالن های زیبایی و ماساژ، ورزشگاه ها و استخر ها، آرایشگاه ها و سولاریوم ها، آموزشگاه ها ی زیبای و خود آرایی و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب سالن های زیبایی و ماساژ میباشد که در آن خدمات و اطلاعات شما نمایش داده میشود.قابلیت های این سایت به شما امکان معرفی کار خود را میدهد و شما امکان وقت دهی انلاین و دریافت وجه از مشتری را نیز خواهید داشت.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید در منو بالا موارد زیر را مشاهده خواهی نمود:

  • Home (خانه) صفحه ی نخست شماست که بیانگر اطلاعات اجمالی از شما و مطالب مورد نظرتان میباشد. خدمات شما به همراه تصاویر نمونه کارهای شما به همراه سوابق و مهارت های شما در این صفحه قرار میگیرد. به علاوه در این صفحه فرم تماسی قرار دارد که با پر شدن آن و ارسال توسط مشتری به شما ایمیل میگردد.

  • Service (خدمات) شامل خدماتی میشود که شما میخواهید آنهارا معرفی و ارائه دهید. لیست قیمت های شما در این بخش قرار میگیرد و مشتری حتی میتواند با تعیین خدمات مورد نیاز از شما وقت بگیرد و در صورت تمایل هزینه آنرا نیز زودتر بپردازد.

  • About (درباره ما) همانطور که از نام این صفحه پیداست محتوی آن اطلاعات خود شما و یا سالن شماست، به طور معمول در این صفحه رزومه شما  قرار داده میشود، مهارت های شما معرفی میگردد و هرآنچه که در مورد سوابق شما لازم است ذکر گردد. شما میتوانید تصاویر تعدادی از مشتریان قبلی خود را در این صفحه قرار دهید.

  • Blog مقالات، فیلم ها، صداهای ضبط شده، مطالب آموزشی و … که در مورد کسب و کار شماست در این صفحه قرار میگیرد.

  • Contact (تماس با ما) شامل آدرس محل کار شما، نمایش آدرس بر روی نقشه، اطلاعات تماس و ایمیل شما خواهد بود.

۳–    در نوار بالا سمت چپ میتوان لوگوی برند شما را جایگذاری نمود و در نوار پایین تمام صفحات خلاصه ای از اطلاعات شما، شماره تماس و آدرس به همراه لیست شعب یا فهرستی از مطالب سایت گذاشته میشود.

۴–    در ابتدای هر صفحه میتوانید اسلایدر آن صفحه را مشاهده کنید که عکس مناسب با آن صفحه به انتخاب شما جایگزین میگردد.

۵–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۶–    به تعداد دلخواه شما به تعداد صفحات سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۷–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.