هتل

       ۱,۷۵۰,۰۰۰هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

انواع هتل ها،مسافر خانه ها ، سالن ها و تالار ها، باغ ها و صاحبان ویلا های کرایه ای و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب انواع هتل ها و اقامتگاه های مسافرتی میباشد که در آن خدمات و اطلاعات شما نمایش داده میشود.شما در این سایت علاوه بر نمایش عکس های هتل خود و معرفی ویژگی های منحصر به فرد آن میتوانید اتاق نیز کرایه دهید. این امکان وجود دارد مسافران قبل از سفر به شهر شما اتاق ها و سرویس های مد نظر شما را مشاهده نموده و هر کدام را بخواهند رزرو مینمایند.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید در منو بالا موارد زیر را مشاهده خواهید نمود:

  • welcome (برگه خانه) صفحه ی نخست شماست که بیانگر اطلاعات اجمالی از شما و مطالب مورد نظرتان میباشد. با تصویری زیبا از هتل شما آغاز میشود و به معرفی شما و هتل شما، تصاویری از اتاق ها و قیمت اسکان، امکانات هتل و معرفی بخش های مختلف آن.

  • About (درباره ما) همانطور که از نام این صفحه پیداست محتوی آن اطلاعات هتل شماست، به طور معمول در این صفحه رزومه شما و یا هتل شما قرار داده میشود، اطلاعاتی همچون سال تاسیس و نحوه کار مدیران و کارکنان توضیح داده میشود.

  • rooms (اتاق ها) در این صفحه فهرستی از تمامی اتاق های موجود در هتل وجود دارد که همراه با تصاویر و توضیحات میتوان امکانات آنها را برای مسافران شرح داد. همچنین کاربران میتوانند پس از مطالعه اتاق مورد نظرشان را با تعیین روز و ساعت اقامت رزرو نمایند.

  • SPA (چشمه ی آبگرم) این بخش مناسب هتل هایی میباشد که نزدیک به دریا و یا چشمه های آبگرم و آبهای معدنی قرار دارند و یا اینکه محیط هایی برای تفریح های آبی در هتل خود قرار داده اند. اینگونه هتل ها در این بخش تفریحات آبی هتل شان را معرفی مینمایند.

  •  restaurants (رستوران)  این صفحه رستوران هتل شما را معرفی میکند، شما در این بخش میتوانید نوع غذاها و آشپز ها و کیفیت کار خود را به همراه تصاویری از رستوران خود به نمایش گذارید.

  • news   آخرین اخبار مربوط به هتل، مقالات، فیلم ها، صداهای ضبط شده و … که در مورد هتل شماست در این صفحه قرار میگیرد.

  • Contact (تماس با ما) شامل آدرس هتل شما، نمایش آدرس بر روی نقشه، اطلاعات تماس و ایمیل شما خواهد بود. ضمنا کاربران در این صفحه میتوانند فرم تماسی که در این بخش قرار دارد پر کنند و نظرات خودشان و هر حرفی که با مدیر هتل دارند بزنند، فرم پر شده برای شما ایمیل خواهد شد.

۳–    در نوار بالا میتوان لوگوی و اسم هتل شما را جایگذاری نمود و در نوار پایین تمام صفحات خلاصه ای از اطلاعات شما، شماره تماس و آدرس به همراه لیست شعب یا فهرستی از مطالب سایت گذاشته میشود.

۴–    در ابتدای هر صفحه میتوانید تصویر تمام عرضی مشاهده کنید که عکس مناسب با آن صفحه به انتخاب شما جایگزین میگردد.

۵–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۶–    به تعداد دلخواه شما به تعداد صفحات سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۷–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.