آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

با توجه به این که سایت های طراحی شده از ۰ تا ۱۰۰ توسط تیم brandinovin کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند. برای مشاهده هزینه امکانات سایت، صفحه برآورد هزینه سایت را بررسی بفرمایید.

برندی نوین برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می کند؟

از آنجا که سیستم مدیریت محتوای وردپرس محبوب ترین CMS شناخته شده در دنیا میباشد لزا تیم فنی برندی نوین وردپرس را به عنوان هسته تشکیل دهنده ی سایت های طراحی شده توسط خود انتخاب کرده است.

جالب است بدانید بیش از ۷۰% وب سایت های موجود در فضای مجازی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده اند

استفاده از وردپرس امکان هرگونه توسعه را به طراحان سایت میدهد. در اکثر مواقع با استفاده ار افزونه های موجود میتوان تغییرات دلخواه را در سایت ایجاد کرد و البته تیم برندی نوین قادر به برنامه نویسی و ساخت هر گونه افزونه سفارشی خواهد بود.

افزونه های سفارشی به وسیله ی زبان برنامه نویسی PHP و همینظور به کمک HTML وCSS و JQUERY طراحی و ساخته خواهند شد

با مطالعه سایت متوجه شدیم که می توان با همان امکانات مورد نظر قالب گرافیکی سایت را به صورت آماده یا اختصاصی سفارش دهیم،با توجه به اختلاف زیاد قیمت مابین این دو،تفاوت آن ها در چیست ؟

قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت ۱۰۰% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است

پس از سفارش سایت و تحویل آن در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟

در برندی نوین برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی،هاست و …. معادل ۱۰% کل مبلغ قرارداد است.برای پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود

باتوجه به اینکه تکنولوژی به سرعت در حال تغییر است و مرورگرها در نسخه های جدید تغییرات زیادی خواهند داشت،آیا در صورت انتخاب برندی نوین در چند سال آینده، جهت بروز رسانی سایت نیاز به طراحی مجدد سایت هست؟

خیر،در برندی نوین تلاش بسیار زیادی جهت امکان همگام سازی سایت با فن آوری روز صورت گرفت است. بدین صورت که سایت شما همیشه به طور مرتب از لحاظ تکنولوژی بروزرسانی می گردد. بنابراین کافرما شاهد رشد صعودی وب سایت خود خواهد بود چراکه در صورتی که مجبور به طراحی مجدد سایت شوید به ناچار با افت رتبه چشمگیری حتی با رعایت کلیه نکات انتقال و … خواهید بود

در زمینه طراحی سایت اطلاعات فنی لازم جهت انتخاب شرکت مناسب را نداریم، فاکتورهای مهم در انتخاب یک شرکت طراحی سایت چه می باشند؟

۱:باتوجه به حساسیت سایت و نقش آن در معرفی مجموعه شما،اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است،چراکه اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل ، مهاجرت و … قادر به ادامه همکاری با شما نباشند در صورتی که حتی با داینامیک بودن سایت پشتیبانی فنی همیشه برای سایت نیاز است..۲:مقایسه نمونه کار ها از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها. ۳:مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت شرکت های مختلف و بررسی اینکه آیا مواردی که جز امکانات و ویژگی ها به شما گفته می شود در قرارداد قید می شود یا خیر. ۴:مراجعه حضوری و شرکت در جلسه توجیهی شرکت های مختلف.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۲۴۱۲۹۰۱۸

اگر هم اکنون از جایی دیگر سایت داشته باشیم و بخواهیم سایت جدید را برندی نوین طراحی کند،در این صورت باتوجه به اینکه تغییر آدرس سایت(دامنه) برای ما مقدور نمی باشد آیا می توان با حفظ آدرس فعلی سایت را مجددا در برندی نوین طراحی کرد؟

بله،دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و می توان در هر زمان دلخواه آن را به سرور و سایت جدید متصل نمود.

طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد،آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

در برندی نوین علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید.در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات برندی نوین و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است. در صورتی که بخواهید از هاست و دامین هدیه شده توسط برندی نوین استفاده کنید مالکیت هاست, دامین و محتوای مربوط به آنها پس از تصویه حساب به شما منتقل خواهد شد این روش را بیشتر توصیه میکنیم چرا که تا زمان نهایی شدن سایت تنها ۲۰% مبلغ کل را پرداخت نموده و مسوولیت سایت تا پایان کار با برندی نوین میباشد اما در صورتی که هاست و دامین را خودتان تهیه کرده باشید میبایست ۵۰% مبلغ کل قرارداد را در همان ابتدا پرداخت نمایید و ۵۰% الباقی را پس از نهایی شدن پروژه طراحی سایت پرداخت نمایید.

هدف اصلی ما از طراحی سایت کسب رتبه های اول در نتایج جستجوی گوگل و یا سایر موتورهای جستجو است، آیا برندی نوین علاوه بر طراحی سایت امور بهینه سازی و افزایش رتبه سایت را انجام می دهد ؟

قطعاً، در واقع سؤ و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد،بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم وب وان به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود،اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط برندی نوین انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

مراحل طراحی سایت و عقد قرارداد در برندی نوین به چه شکل است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به برندی نوین تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۵۰% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی ۲۰% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما ۳۰% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.در صورت انتخاب طرح اماده ۵۰% مبلغ به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و ۵۰% مبلغ باقیمانده پس از تحویل سایت انتخاب شده پرداخت می گردد.

چطور قیمت طراحی سایت مورد نظر خود را در برندی نوین متوجه بشیم؟

در صورتی که درخواست خرید وب سایت های پیش ساخته را داشته باشید،می توانید در سایت با مشاهده هر کدام قیمت نهایی آن را نیز مشاهده بفرمایید،در مورد طراحی اختصاصی ما به صورت شفاف قیمت نهایی هر ویژگی را در سایت لیست کرده ایم همچنین امکان محاسبه آنلاین قیمت نهایی را بر اساس امکانات دلخواه فراهم ساخته ایم. لازم به ذکر است طراحی به صورت اختصاصی و خرید سایت از پیش ساخته،در صورتی که امکانات هر دو یکسان باشد در برندی نوین از لحاظ کیفیت و جزیات تفاوتی ندارند. تنها به دلیل اینکه وب سایت های پیش ساخته آماده فروش فوری در تعداد انبوه هستند،قیمت بسیار کمتری دارند در حالی که وب سایت اختصاصی از ابتدا و طی حداقل ۱۵ روز تنها برای یک مشتری طراحی می شود

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف چیست؟

طراحی سایت در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،در کل دو روش اصلی برای طراحی سایت وجود دارد. روش اول استفاده از نرم افزار های سایت ساز است که در این حالت از رابط کاربری نرم افزار مربوطه برای ایجاد سایت استفاده می شود،روش دوم کد نویسی سایت از ابتدا و یا استفاده از فریم ورک هایی است که خود شرکت طراح نوشته است.زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.اما در مجموع قیمت طراحی سایت در شرکت هایی که از ابزارهای سایت ساز استفاده می کنند پایین تر است.باید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت در جلسه توجیهی با حضور در دفتر شرکت های مختلف است.