تور مسافرتی

       ۴,۰۵۰,۰۰۰ هزار تومان

این دمو برای موارد زیر مناسب است:

انواع شرکت ها و آژانس های مسافرتی،تور های سیاحتی، شرکت های هواپیمایی و …

امکانات اختصاصی این قالب:

۱-    این دمو مناسب سایتی شرکتی مسافرتی میباشد که در آن خدمات و اطلاعات موسسه ویا آژانس شما نمایش داده میشود.قابلیت های این سایت به شما امکان معرفی تور هایتان را میدهد و شما میتوانید به صورت انلاین بلیط خود را فروخته و وجه آن را از مشتری دریافت نمایید.

۲-    اگر نگاهی به پیش نمایش این دمو انداخته باشید دو منو در بالا مشاهده خواهید نمود که منوی اول شامل موارد زیر میباشد:

  • registration (ثبت نام) بخش حساب کاربری سایت است که اگر میل داشته باشید کاربران میتوانند از این بخش در سایت ثبت نام کنند. این قابلیت میتواند از سایت شما حذف گردد.

  • customer login (ورود مشتری) بخش حساب کاربری است که افراد ثبت نام کرده میتوانند با وارد کردن حساب کاربری و رمزشان وارد شوند. که البته سطح اختیارات تمامی کاربران را شما تعیین خواهید کرد و میتواند اصلا اختیاری هم نداشته باشند و فقط به منظور در دست داشتن اطلاعات مشتری باشد.

  • شماره تماس شما انتهای این منو نوشته خواهد شد.

۳-  منوی دوم منوی اصلی شماست که در آن موارد زیر را مشاهده میکنید:

  • welcome صفحه ی نخست شماست که بیانگر اطلاعات اجمالی از کار و مطالب مورد نظرتان میباشد. ضمنا در این صفحه تعدادی از تور های لحظه آخری به همراه تصویر و قیمت نمایش داده میشود که با کلیک بر روی آن مشتری میتواند اطلاعات سفر را دریافت نماید، سفارش خود را ثبت و بلیط خود را آنلاین خریداری نماید. در پایین این صفحه طراحی ویژه ای از چند تصویر را مشاهده میکنید که در آن موضوعاتی مشخص شده تا با کلیک بر روی آنها مشتری راحت تر مقصد خود را انتخاب کند.

  • destinations  شامل لیست تمامی تور ها و پرواز ها میباشد که شما میخواهید آنهارا معرفی و ارائه دهید. که مانند آنچه در بالا ذکر شد شامل تصاویر و اطلاعات کامل آن پرواز خواهد بود که مشتری میتواند پس از مطالعه بلیط خود را خریداری نماید.

  • Deal صفحه ای از عکس ها و اطلاعات تور هایی که اکنون موجود میباشدکه کاربران سایت میتوانند از آنها برای همین چند روز آینده استفاده کنند و بلیط خریداری شده به تاریخ چند ساعت یا چند روز آینده خواهد بود.

  • About (درباره ما) همانطور که از نام این صفحه پیداست محتوی آن اطلاعات خود آژانس و یا شرکت شماست، به طور معمول در این صفحه رزومه برند شما قرار داده میشود، و هرآنچه که در مورد سوابق شما لازم است ذکر میگردد.

  • Contact (تماس با ما) شامل آدرس محل کار شما، نمایش آدرس بر روی نقشه، اطلاعات تماس و ایمیل شما خواهد بود و البته مشتری در این صفحه میتواند با ذکر مشخصاتش برای شما ایمیل ارسال کند.

  • News (اخبار) در این صفحه مقالات و مطالب دلخواه شما به شکل تصویر، فیلم یا صوت و یا نوشتاری قرار داده میشود. این مطالب میتواند در اخبار لحظه به لحظه شما و یا مقالاتی در خصوص جاذبه های گردشگری شهر ها و کشور هایی باشد که شما تور های آن را در اختیار دارید.

۴–    در نوار بالا ( منوی اصلی) سمت چپ میتوان لوگوی برند شما را جایگزین منوی فعلی نمود.

۵–    در ابتدای هر صفحه میتوانید ناحیه ی اسلایدار را مشاهده کنید که عکس مناسب با آن صفحه به انتخاب شما جایگزین میگردد.

۶–   تمامی مطالب و عکس های سایت با آنچه خود شما در نظر دارید و همینطور به زبان مورد نظر شما تغییر خواهر یافت.

۷–    به تعداد دلخواه شما به تعداد صفحات سایت افزوده و یا از آن کسر خواهد شد.

۸–    در صورت تمایل رنگ و تم نوار های سایت نیز به رنگ مورد علاقه شما در خواهد آمد.

۹-   ما ۲۰ تور مسافرتی را روی همین پکیج برای کاربران شما معرفی خواهیم نمود.